Test & Ölçüm Cihazları Satış Departmanı
Dünyada alanlarında lider konumda bulunan firmaların Türkiye Yetkili Distribütörlüklerini yürütmekte, satış, satış sonrası hizmetleri ve ürün eğitimlerini uzman satış mühendislerimiz ile çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçlere ek olarak Savunma Sanayi firmalarına alt yüklenici olarak hizmet gösterilen Elektronik, RF/Mikrodalga, Elektromekanik Sistem Tasarımları, Gömülü Yazılım Geliştirme gibi Ar-Ge Hizmet faaliyetlerimizin satış süreçleri de yürütülmektedir.

A.Eren KILIÇOĞLU

Test & Ölçüm Cihazları Dept. Satış Müdürü
eren@yildirimelektronik.com

Çağlayan DİKMEN

A. Emre ÇAKMAK
emre@yildirimelektronik.com

Muhammed TUNCER

Sefer KISIM
sefer@yildirimelektronik.com


Eğitim Cihazları Satış Departmanı
Alanında uzman profesyonel kadromuz tarafından tasarlanan ve üretilen eğitim setlerimizle ülkemizdeki tüm Üniversitelere, Meslek Yüksek Okullarına, Teknik Okullara ve Sanayi kuruluşlarının iç eğitim merkezlerine hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz anahtar teslim laboratuvar kurulumlarımız, projelerimiz ve tüm ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen dinamik yapımız ile Yurt içinde olduğu gibi, Yurt dışındada sektöre yön veren bir firma olarak çalışmaktayız.

Mesut KORMAZ

Eğitim Cihazları Dept. Satış Müdürü
mesut@yildirimelektronik.com

Argun ÖGE
Ferhat KALAFATOGLU
ferhat@yildirimelektronik.com


Elektronik Komponent / Farnell Element14 Satış Departmanı
Hızlı teslimat ve en iyi hizmet yaklaşımı ile 500.000'den fazla elektronik komponent çeşidini Elektonik Sektörünün tedariğine sunmaktayız.

Neval ÖZDEŞ

Elektronik Komponent - Farnell Element14 Dept. Satış Müdürü
neval@yildirimelektronik.com

Ümit ASLAN

Yasin ALP
yasin@yildirimelektronik.com


Talep ettiğiniz her konuda Yıldırım Elektronik Satış Departmanları ile iletişime geçebilirsiniz.
"Elektronik Dünyasının Tam Kalbinde" siz kıymetli müşterilerimize 30 yılı aşkın süredir destek vermekten büyük kıvanç duymaktayız.
Saygılarımızla,
Berkay ERGEN 
Yıldırım Elektronik
Sales & Marketing Director
berkay@yildirimelektronik.com 
Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.



(*)
(*)
(*)

(*)
×

×