Test & Ölçüm Cihazları Satış Grubu
Dünyada alanlarında lider konumda bulunan firmaların Türkiye Yetkili Distribütörlüklerini yürütmekte, satış, satış sonrası hizmetleri ve ürün eğitimlerini uzman satış mühendislerimiz ile çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

A.Eren KILIÇOĞLU
Test & Ölçüm Cihazları Grubu Satış Müdürü
eren@yildirimelektronik.com

Mustafa SOY
mustafa@yildirimelektronik.com

Ercan GÖKÇELİ
ercan@yildirimelektronik.com

Lehimleme Ekipmanları & Elektronik Komponent Satış Grubu - İç Satış

Hızlı teslimat ve en iyi hizmet yaklaşımı ile Lehimleme Sistemleri, Lehimleme Sarf Malzemeleri (Tel Lehim, Krem Lehim, Flux, Lehim alma teli), ESD Ekipmanlar, Laboratuvar Masaları, Full HD Video Inspection Sistemleri, Elektronik Komponentlerin tedarik hizmetlerini sunmaktadır.

Sefer KISIM
Lehimleme Ekipmanları & Elektronik Komponent Grubu Satış Müdürü - İç Satış
sefer@yildirimelektronik.com

Faruk YENİCİ
faruk@yildirimelektronik.com

Yasin ALP
yasin@yildirimelektronik.com


Eğitim Cihazları Satış Grubu

Alanında uzman profesyonel kadromuz tarafından tasarlanan ve üretilen eğitim setlerimizle ülkemizdeki tüm Üniversitelere, Meslek Yüksek Okullarına, Teknik Okullara ve Sanayi kuruluşlarının iç eğitim merkezlerine hizmet vermektedir. Gerçekleştirilen anahtar teslim laboratuvar kurulumlarımız, projelerimiz ve tüm ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen dinamik yapımız ile Yurt içinde olduğu gibi, Yurt dışında da sektöre yön veren bir firma olarak çalışmaktayız.

Argun ÖGE
Eğitim Cihazları Grubu Satış Müdürü
argun@yildirimelektronik.com

Ozan GÜLTEKİN
ozan@yildirimelektronik.com

Talep ettiğiniz her konuda Yıldırım Elektronik Satış Departmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

"Elektronik Dünyasının Tam Kalbinde" siz kıymetli müşterilerimize 30 yılı aşkın süredir destek vermekten büyük kıvanç duymaktayız.


Saygılarımızla,

Berkay ERGEN 
Yıldırım Elektronik
Satış & Pazarlama Direktörü
berkay@yildirimelektronik.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.



(*)
(*)
(*)

(*)
×

×