Alanında uzman profesyonel kadromuz tarafından dizayn edilen ve üretilen eğitim setleri ile ülkemizde hizmet gösteren tüm Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Okullar ve Sanayi Kuruluşlarının Eğitim Departmanlarına hizmet vermekte olan firmamız, ihtiyaçlara hızlı cevap veren dinamik yapısı sayesinde Yurtiçi ve Yurtdışında sektöre yön veren firma konumundadır.

Faaliyet gösterdiğimiz eğitim setleri üretimi alanında, ülkemiz sınırları içerisinde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen marka olan Yıldırım Elektronik, uzun yıllardır bu alanda Türkiye Lideri konumunda yer almaktadır.

Yurtdışı pazarında ise her geçen gün genişleyen bayi ağıyla, hedefleri doğrultusunda pazar payını hızla büyüten firmamız, rekabet anlayışı içerisinde yurtdışı pazar payını sürekli olarak arttırarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır. Yurtdışı bayi sayısını 8'e ve ihracat gerçekleştirilen ülke sayısını 22'den fazla ülkeye çıkaran Yıldırım Elektronik, yurtdışında büyük projelere de imza atmaktadır.


Diğerleri
Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×