YILDIRIM ELEKTRONİK
1986 yılında yedek parça ve test cihazları satışı ile sektöre ilk adımını atan Yıldırım Elektronik, hemen akabinde teknik eğitim bilgilerinin uygulamalı deney platformlarına aktarılması düşüncesi ile Teknik Eğitim müfredatına uygun olarak eğitim setleri üretimine başlamıştır. Devam eden yıllarda her geçen gün faaliyet alanlarını büyüterek, sektördeki konumunu ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile sağlamlaştırmış, bünyesine Ar&Ge grubunu da katarak, faaliyet gösterdiği alanda lider konumunu perçinlemiştir.

Alanında uzman profesyonel kadrosu tarafından dizayn edilen ve üretilen eğitim setleri; Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Okullar ve Sanayi Kuruluşları İç Eğitimleri için üretilmektedir. Gerçekleştirilen projeler, bu süreçte edinilen tecrübe, gelişen teknoloji doğrultusunda değişen müfredat ve açılan yeni bölümlerin ihtiyaçlarına hızlı cevap veren dinamik yapı sayesinde Yurtiçi ve Yurtdışında sektöre yön veren firma konumunda bulunmaktadır.

www.yildirimelektronik.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×