1984 yılında kurulan CHROMA ATE Inc., CHROMA markası adı altında anahtar teslim Test ve Otomasyon çözümleri, Otomatik Test sistemleri, Test ve ölçüm cihazları pazarında  Dünya’nın önde gelen üreticilerinden biridir.

CHROMA, otomatik optik kontrol ve üretim uygulama sistemlerinin yanı sıra, termoelektrik, elektriksel güvenlik, pasif komponent, güç elektroniği, video & renk, panel görüntü, lazer diyot yarıiletken/IC, elektrikli araç, lityum batarya, fotovoltik ve LED testleri konusunda hizmet vermektedir.

CHROMA ’nın vizyonunda, birinci sınıf yatırım olarak önde gelen ürünlerin geliştirilmesi amaçlanmıştır. Bu amaç doğrultusunda CHROMA, teknoloji endüstrisi için eşsiz, güvenilir test çözümleri ve mükemmel hassasiyete sahip üretimleri üretmek amacıyla, yatırım ve kaynaklarının büyük bir bölümünü araştırma & geliştirme alanına adamıştır.

CHROMA, küresel anlamda tüm talepleri karşılamak ve servis imkanı sunmak amacıyla Avrupa, Amerika, Japonya ve Çin’de bir çok şubeye sahiptir.

Yildirim Elektronik - Chroma ile birlikte CWIEME 2015 Istanbul'daydı!
18 - 20 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Expo Center'da düzenlenen CWIEME 2015 İstanbul fuarında firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

www.chromaate.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×