İngiltere merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Farnell Element14 firması, elektrik, elektronik ve endüstriyel tip malzemelerin tedarik ve dağıtımı konusunda dünya lideri firmalardan birisidir.

Yıldırım Elektronik olarak 2009 yılından bu yana Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Farnell Element14 firması ile birlikte,
Ürün tasarımı ve üretimi,
Sistem test ve işletimi,
Bakım ve onarım,
ve benzeri çalışmaları yürüten firma ve kuruluşlar için 500.000’in üzerinde malzemenin
temin ve dağıtımını sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz kısaca aşağıdaki şekilde gruplandırabiliriz;
•    Yarı iletkenler – Entegre Devreler
•    Pasif Komponentler
•    Optoelektronik
•    Konnektörler , Switchler ve Röleler
•    Kablo ve Bağlantı Parçaları
•    Elektrik ve Akım Koruyucular
•    Kutular ve Raflar
•    Fanlar ve Soğutma Ekipmanları
•    Mekanik ürünler ve El Aletleri
•    Endüstriyel Kontrol ve Otomasyon
•    Güç Kaynakları
•    Test ve Ölçüm Cihazları

Farnell Element14 üzerinden ürün Satış Hizmetimiz

Farnell Element14 web sitesi gelişmiş arama motoru sayesinde gerek üretici kodu ile gerekse ürün özelliklerini belirterek, talep edilen ürünlere kolayca ulaşabilmektedir.
Ulaşılan ürün sayfalarında ise, güncel (UK) stok bilgileri ve teknik dokümanları incelenebilmektedir.

Farnell Element14 web sitesi üzerinde talep edilen ürünler için oluşturulabilecek alışveriş sepetinde , web sayfası üzerinde hazır bulunan buton ile .csv formatında kaydederek, Farnell Element14 Satış Departmanımıza mail ile kolaylıkla iletebilirsiniz. Bu bilgi akabinde Farnell Element14 Satış Departmanımız sizlerle iletişime geçerek satın alma işlemlerini tamamlayabileceklerdir.

Ek olarak kurumunuza ya da firmanıza özel olarak ayrıcalıklı Ibuy sistemimizden faydalanarak dilediğiniz zaman siparişlerinizi Farnell Element14 web sayfasından online giriş yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. Bu sayede satın alma işlemlerinin hızla gerçekleştirilmesi de sağlanabilmektedir.
Ibuy sistemi hakkında detaylı bilgi için lütfen Farnell Element14 Satış Departmanı ile iletişime geçiniz.

Yıldırım Elektronik ve Farnell Element14 işbirliğinin ortak amacı siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına mümkün olan en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla cevap verebilmektir.
Farnell Element14 ürünlerinin ithalat ve ödeme işlemlerini kendiniz yapmak üzere www.farnell.com/tr  internet adresinden Farnell Element14 –İngiltere’ye sipariş verebileceğiniz gibi, doğrudan ithalat masrafları YILDIRIM ELEKTRONİK’ e ait olmak üzere en uygun fiyatlarla firmamıza da sipariş verebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ek masraf yaratmadan Yıldırım Elektronik kalite ve güvencesi ile ürünleri en uygun şartlarla tedarik edebilme imkanınız olabilmektedir.

Her hafta Perşembe günü saat 12:00’ye kadar Farnell Element14 Satış Departmanımıza iletmiş olduğunuz siparişleriniz, ürünler İngiltere (UK) stoklu ise,  7-10 gün içerisinde adreslerinize kargo ile teslim edilebilmektedir.

Adet sınırlaması olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz her türlü komponent ürün için de siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliriz.
Tüm talepleriniz, ihtiyaçlarınız ve sorularınız için Farnell Element14 Satış Departmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

tr.farnell.com

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×