YE Wrkbench

Üretim tesislerinde kullanılan üretim masalarının ve çalışma alanlarının, üretimin veriminde ne kadar büyük bir rol oynadığını biliyoruz. Çalışanların ihtiyaçları düşünülürken yalnızca güncel ihtiyaçları değil, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları, genişleme planları da göz önünde bulundurulmalı ve üretim alanı her daim çağına uygun olabilmelidir. Her masanın kullanıcının kendi ihtiyacına uygun sayıda prizi bulundurması, modüllerinin yapacağı uygulamaya özel ve uyumlu olması kullanıcılar için yüksek önem taşımaktadır. Bu noktada YE Wrkbench ile bütün masa, dolap, taşıma arabası ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz!

YE Wrkbench; 1986 yılından beri elektronik sektörüne yedek parça, test cihazları ve lehimleme ekipmanları satışı sağlayan Yıldırım Elektronik’in kendi bünyesinde ürettiği, çalışma alanınızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kişiselleştirmenize uygun çalışma masalarımızın markasıdır.

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda ve üretim alanlarındaki son kullanıcılarla birebir temaslarda bulunarak, üretim alanınızda ihtiyacınız olabilecek bütün özellikler düşünülmüştür ve kolaylıkla seçim yapabilmeniz için standart hale getirilmiştir. 14 temel masa tipi; 13 farklı teknik özellikte enerji ünitesi tasarımı, ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 16 farklı opsiyon ve 26 farklı aksesuar seçeneğiyle tasarlanıp yerli olarak üretilmektedir.

Kolay seçim yollarıyla 4 kısa adımda kendi masanızı yaratabilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Masa iskeletinizi seçin, ihtiyaçlarınıza uygun enerji ünitenizi, opsiyonlarınızı ve aksesuarlarınızı belirleyin ve sipariş verin. Aksesuarlarımız herhangi bir montaj gerektirmediği için masanızı aldıktan sonra dilediğiniz zaman daha fazlasını sipariş vererek temin etmeniz mümkündür.

İster yeni alan kurulumu için, ister üretiminizi yenileyip modernize etmeniz için; ihtiyaçlarınıza göre özel olarak ve esneklikle tasarlanmış, veriminizi ve konforunuzu arttıracak YE Wrkbench Laboratuvar Çalışma Masaları için uzman ekibimizle her zaman çözüm ortağınız olmaya hazırız.


http://www.yildirimelektronik.com

Ürünler


0