ÜYELİK KOŞULLARI
Yıldırım Elektronik web sitesi üzerinden teklif talebinde bulunabilmek, web sitesi üyelerine özel fırsatlardan yararlanabilmek, online anketlere katılabilmek, güncel haberlerden, yeniliklerden, yeni ürünlerden özel olarak haberdar olabilmek ve bayilik başvurusu yaparak, bayilere özel fırsatlardan yararlanabilemek için Yıldırım Elektronik web sitesine üye olunması gerekmektedir. Yıldırım Elektronik, Web sitesi üyelerine pazarlama ve satış odaklı bilgi paylaşımı hakkını saklı tutmaktadır. Web sitesi üyeleri tüm şartlar ve koşulları üyelikleri ile birlikte kabul etmiş sayılmaktadır.

GİZLİLİK ŞARTLARI
Yıldırım Elektronik, web sitesi üyelerinin tüm bilgi ve işlemlerini organizasyonu içerisinde gizli tutacağını taahhüt etmektedir.

TEKLİF TALEPLERİ
Yıldırım Elektronik web sitesinde bulunan ürünlerle ilgili online olarak sadece web sitesi üyeleri teklif talebinde bulunabilmektedir. Online teklif talebinde bulunabilmek için web sitesine üye olmak zorunludur. Online olarak iletilen teklif talepleri Yıldırım Elektronik satış departmanlarına otomatik olarak iletilmektedir. Yıldırım Elektronik satış departmanları en kısa sürede talep edilen ürünler ile ilgili resmi teklifleri tarafınız ile paylaşacaktır.

TESLİMAT KOŞULLARI
Teslimat koşulları Yıldırım Elektronik Satış Ekibi tarafından teklif ve sipariş aşamalarında belirtilecektir.

ÜRÜN TESLİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KOŞULLAR
Öncelikle tarafınıza ulaşan faturadaki ürünler ile paket içindeki ürünleri kontrol edilmelidir. Siparişlerde “kısmi teslimat” (aynı siparişteki ürünlerin ayrı ayrı paketlenerek gönderimi) işlemi de yapılmış olabilir. Bu durumda sipariş ve teklif detayları mutlaka kontrol edilmelidir. Farklı bir durum ile karşılaşılması durumunda Yıldırım Elektronik Satış Departmanları ile iletişime geçilebilecektir.

Teslim edilen ürün ‘hasarlı’ ya da ambalajı ‘deforme’ ya da 'eksik' ise bunun için, kargoyu bırakan yetkiliye ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ düzenletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün(ler) için yapılan ‘hasar-deforme-eksik bildirimi’ Yıldırım Elektronik tarafından kabul edilmeyecektir.


ARIZALI / BOZUK ÜRÜN İŞLEMLERİ
Satın alınan ürün(ler) ile ilgili yaşanan arıza/bozuk sorunları; 0090 312 221 10 00 numaralı telefondan, yildirim@yildirimelektronik.com e-posta adresinden Yıldırım Elektronik'e iletilebilecektir.  Başvuru ardından tarafınıza Yıldırım Elektronik ilgili departmanı tarafından gerekli takip "Formu" iletilecektir. Ürün gönderilerinin bu form ile birlikte yapılması zorunludur. Formun eksiksiz doldurularak, form ile ürün ya da ürünlerin  Yıldırım Elektronik ilgili departmanına geri gönderilebilecektir.
Formu olmayan ya da eksik doldurulan talepler Yıldırım Elektronik lojistik birimi tarafından kabul edilmeyeceği için, gönderilerde bu detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ürünler Yıldırım Elektronik tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı ve aksesuarları kontrol edilerek, incelenmek üzere Yetkili Servis’e gönderilmektedir. Yetkili Servis tarafından teslim alınmasından itibaren en kısa sürede, Yetkili Servis’in vereceği inceleme raporu doğrultusunda, ürün aynı ürünün yenisi ile değiştirilebilir, iadesi alınarak bedel ödemesi yapılabilir ya da onarımı gerçekleştirilerek tarafınıza geri gönderilebilir; ancak ürün(ler)deki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması,kullanım hatası, sarf malzeme vb.) olarak tespit edilirse;  herhangi bir işlem yapılmayacaktır. 

KARGO PAKETLEME KOŞULLARI
Yıldırım Elektronik'e gönderilecek tüm ürünlerin paketlemelerinin sağlam olarak yapıldığından emin olunması gerekmektedir, paketlemesi sağlam olmadan gönderilen ürünler Y ıldırım Elektronik Lojistik birimi tarafından kabul edilmeden, gönderilen adrese geri iade edilmektedir. Yıldırım Elektronik'e gönderilen ürünlerin paketlenmesinden gönderici sorumludur.


KARGO GÖNDERİ SAATLERİ
Yıldırım Elektronik kargo gönderileri hafta içi her gün 16:00'a kadar gerçekleştirilmektedir. 16:00'dan sonraki işlemlerin tamamı en erken takip eden iş günü gönderilebilmektedir.


GARANTİ KOŞULLARI
Yıldırım Elektronik tarafından satışı yapılan tüm ürün(ler) kullanıcı hatası dışında oluşacak bütün hatalara karşı fatura tarihinden itibaren 1 Yıl garantilidir.
Ürünlerin tüm sarf malzemeleri garanti şartları dışındadır.

     
DÖVİZ KURU KOŞULLARI
Yıldırım Elektronik tarafından distribütörlüğünü yürütülen ürün gruplarına ait tüm ürünler, orijinal döviz satış fiyatları esas alınarak teklif edilmektedir.
Faturalar ise, fatura tarihinden bir önceki iş günündeki TCMB Döviz SATIŞ kuru kullanılarak Türk Lirası cinsinden işleme alınmaktadır.

ÜRÜN FİYATLARI
Distribütörlüğü yürütülen ürün gruplarına ait tüm ürünler, orijinal döviz satış fiyatları esas alınarak teklif edildiği için, Türk Lirası ürün birim fiyatları günlük bazda değişiklik göstermektedir. Yıldırım Elektronik herhangi bir bildirim yapmadan, tüm fiyatları değiştirme - güncelleme hakkını saklı tutmaktadır.


TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ
Aksi belirtilmediği sürece Yıldırım Elektronik tarafından iletilen tekliflerin geçerlilik süresi 1 (bir) iş günüdür.

YILDIRIM ELEKTRONİK ÇALIŞMA SAATLERİ
Yıldırım Elektronik çalışma saatleri hafta içi her gün 08:30 ile 17:30 arasındadır.

BİLGİ GÜNCELLEME
Yıldırım Elektronik, Gizlilik İlkesinde, Teklif Sözleşmesinde, Şartlar ve Koşullarda belirtilen ve web sitesi içerisinde yer alan  tüm bilgileri istediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bu değişiklik ve güncellemeler için herhangi bir bildirim yapmak zorunda değildir.

İÇERİK HAKLARI
www.yildirimelektronik.com'un, web site tasarımının ve içeriğinin, tüm hakları 'Yıldırım Elektronik San ve Tic. Ltd. Şti.' tarafından saklıdır.
Web sitesi tasarımının ve web sitesinde yer alan içeriklerin (resimler, metinler, dosyalar, teknik şartnameler vb.) 'Yıldırım Elektronik San ve Tic. Ltd. Şti.'  izni olmadan dağıtılması, kopyalanması ve kullanılması suçtur.


Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×