Üretim, Test, Ar-Ge, Bakım-Onarım, Kalibrasyon gibi kullanım alanlarının içerisinde bulunduğu tesislerde kullanılan masalarının ve çalışma alanlarının, verimlilikte rolü büyük bir önem teşkil etmektedir.

Bu bağlamda çalışanların ihtiyaçları düşünülürken yalnızca güncel ihtiyaçları değil, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları, genişleme planları da göz önünde bulundurularak, çalışma alanlarının her daim ihtiyaçlara uygun olabilmesi hedefiyle, Yıldırım Elektronik kendi bünyesinde bulunan üretim tesisinde profesyonel çözümler üretmektedir. 

Uygulamalara özel üretilen enerji üniteleri, modüler iskelet yapıları, uzun ömürlü dayanım ve görsellikleri, fonksiyonel yapısı ve verimliliği ile anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirdiğimiz projelerimizden bazı örnekler;

Elektronik Üretim, Montaj, Test, Ar-Ge ve Kablaj Alanları

Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın, "Elektronik Kart Üretim ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 25 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, tüm ESD ekipmanlar, havya ve duman emici sistemleri gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.


Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın, "Elektronik Kart Üretim ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 35 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, istifleme rafları, dolaplar, sandalyeler, antistatik zemin kaplama, tüm ESD ekipmanlar, havya ve duman emici sistemleri gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.


Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın, "Elektronik Kart Üretim ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 20 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, sandalyeler, antistatik zemin kaplama, tüm ESD ekipmanlar, havya ve duman emici sistemleri gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.


Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın, "Elektronik Üretim, Test ve Ar-Ge Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 45 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, dolaplar, antistatik zemin kaplama, tüm ESD ekipmanlar, havya ve duman emici sistemleri gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.


Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın, "Elektronik Ar-Ge Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 40+ kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, tüm ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.

Kablaj alanında faaliyet gösteren bir firmanın, "Kablaj Üretim ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 25 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, sandalyeler, antistatik zemin kaplama, havyalar, duman emici sistemler, tüm ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.


Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın Kazakistan'a teknoloji transferi kapsamında, Kazakistan'da "Elektronik Üretim, Montaj ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 156 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, sandalyeler, havyalar, duman emici sistemler, tüm ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte yerinde kurulum anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.

Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın "Elektronik Üretim, Montaj ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 40 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, havyalar, duman emici sistemler ve ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte yerinde kurulum anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.

Savunma Sanayinde faaliyet gösteren bir firmanın Ürdün'e teknoloji transferi kapsamında, Ürdün'de "Elektronik Üretim, Montaj ve Test Alanı" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 72 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, sandalyeler, havyalar, duman emici sistemler, tüm ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte kurulum anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanın faaliyet gösteren bir firmanın Cezayir'de "Donanım, Ürün Doğrulama ve Staging Laboratuvarları" kurulmuştur. Tesis içerisinde, 28 kullanıcıya hizmet sağlayacak şekilde masalar, taşıma arabaları, sandalyeler, tüm ESD ekipmanlar gibi donanımları ile birlikte yerinde kurulum anahtar teslim şeklinde tamamlanmıştır.

 

0