Test & Ölçüm Cihazları Satış Grubu
Dünyada alanlarında lider konumda bulunan firmaların Türkiye Yetkili Distribütörlüklerini yürütmekte, satış, satış sonrası hizmetleri ve ürün eğitimlerini uzman satış mühendislerimiz ile çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

A.Eren KILIÇOĞLU
Test & Ölçüm Cihazları Grubu Satış Müdürü
eren@yildirimelektronik.com

Mustafa SOY
mustafa@yildirimelektronik.com

Cem Öncü AYDIN
cem@yildirimelektronik.com

Lehimleme ve Elektronik Üretim Ekipmanları - *Elektronik Komponent Satış Grubu
Hızlı teslimat ve en iyi hizmet yaklaşımı ile Lehimleme Sistemleri, Lehimleme Sarf Malzemeleri (Tel Lehim, Krem Lehim, Flux, Lehim alma teli), ESD Ekipmanlar, Laboratuvar Kurulumları, Full HD Video Inspection Sistemleri, Dozlama Cihazları, Elektronik Komponentlerin tedarik hizmetlerini sunmaktadır.

Sefer KISIM
Lehimleme & Elektronik Üretim Ekipmanları Grubu Satış Müdürü
sefer@yildirimelektronik.com

Özgen ÖZER
ozgen@yildirimelektronik.com

*Elektronik Komponent
Yasin ALP
yasin@yildirimelektronik.com

Eğitim Cihazları Satış Grubu
Alanında uzman profesyonel kadromuz tarafından tasarlanan ve üretilen eğitim setlerimizle ülkemizdeki tüm Üniversitelere, Meslek Yüksek Okullarına, Teknik Okullara ve Sanayi kuruluşlarının iç eğitim merkezlerine hizmet vermektedir. Gerçekleştirilen anahtar teslim laboratuvar kurulumlarımız, projelerimiz ve tüm ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen dinamik yapımız ile Yurt içinde olduğu gibi, Yurt dışında da sektöre yön veren bir firma olarak çalışmaktayız.

Argun ÖGE
Eğitim Cihazları Grubu Satış Müdürü
argun@yildirimelektronik.com

Ozan GÜLTEKİN
ozan@yildirimelektronik.com

Satış Destek Ekibi
Zeynep BABACAN
zeynep@yildirimelektronik.com

Pazarlama Ekibi
Batuhan ÖNDER
batuhan@yildirirmelektronik.com

Talep ettiğiniz her konuda Yıldırım Elektronik Satış Departmanları ile iletişime geçebilirsiniz. "Elektronik Dünyasının Tam Kalbinde" siz kıymetli müşterilerimize 30 yılı aşkın süredir destek vermekten büyük kıvanç duymaktayız.

Saygılarımızla,

Berkay ERGEN
Yıldırım Elektronik Satış & Pazarlama Direktörü
berkay@yildirimelektronik.com

0