Yıldırım Elektronik, her biri alanında dünya lideri 20'den fazla firmanın Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü yürütmektedir. Geniş bir ürün gamının Türkiye dağıtımını, satışını ve satış sonra hizmetlerini sürdürmektedir. Alanlarına göre gruplara ayrılmış portföyümüzü inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın

Yıldırım Elektronik, eğitim sektörüne ve kurum içi eğitim akademilerine, elektronik, elektrik ve mekatronik tabanlı teknik eğitimi setleri üretmektedir. Ayrıca, teknik çalışma tezgahları ve masaları üretimi ile çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarına da profesyonel çözümler üretmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Yıldırım Elektronik, kendi bünyesinde bulundurduğu Ar-Ge Departmanı aracılığı ile; teknik eğitim setlerinin, savunma sanayii ya da çeşitli sektörlerde üstlendiği endüstriyel projelerinin, tasarım, yeni ürün geliştirme ya da araştırma geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Uzun yıllardır sektörde edinilen bilgi birikimi sayesinde distribütörlüğü yürütülen ürünler, mühendis ve teknik ekip aracılığıyla, yerli üretim ve arge kapasiteleriyle birleştirilerek müşteri ihtiyaçlarını karşılayan anahtar teslim çözümler haline getirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın
0