Yıldırım Elektronik, her biri alanında dünya lideri 20'den fazla firmanın Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü yürütmektedir. Geniş bir ürün gamının Türkiye dağıtımını, satışını ve satış sonra hizmetlerini sürdürmektedir. Distribütörlüğü yürütülen firmaların büyük bir çoğunluğu Avrupa, Amerika temelli olup, Japonya ve Tayvan menşeli distribütörlükleri de bulunmaktadır.

Teknik Eğitim Setleri ve Çalışma Masaları, yerli ve milli ürün grubu olarak Yıldırım Elektronik Ankara Üretim Tesisinde üretilmekte ve şu ana kadar 22 ülkeye ihraç edilmiştir. Ürettiğimiz ürünlerin dünya pazarına sunulması ve ihraç edilebilmesi adına 8 ayrı ülkede aktif olarak bayi ağı da bulunmaktadır. 

Başlıca kategorize edilebilecek alanlar;
Test & Ölçüm Cihazları
Test & Ölçüm Alt Yapısı Kurulumları
Lehimleme & Elektronik Üretim Ekipmanları
Elektronik Komponent
Çalışma Masaları
Teknik Eğitim Setleri
olarak sıralanabilecektir. 

Portföyümüz; güç elektroniği test ekipmanları, osiloskop, güç kaynağı, sinyal jeneratörü, elektriksel ve çevresel ölçüm cihazları, multimetreler, pensampermetreler, nem, ses, sıcaklık ölçerler, kablaj test cihazları, elektriksel ölçü cihazları gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Alanında dünyanın önde gelen partnerleri ile, anahtar teslim ölçüm alt yapılarını hayata geçirme kabiliyetimiz bulunmaktadır. Anten Ölçüm Sistemleri, Mekanik Sistemler, RCS, EMI/EMC, Yansımasız Odalar, Tempest Odalar, Absorberlar gibi geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Havyalar, Duman Emici ve Filtreleme Sistemleri, Lehimleme Sarf Malzemeleri, Antistatik Ekipmanlar, Dozlama Cihazları, Full HD Video İnceleme Cihazları gibi geniş bir portföy ile, Elektronik Üretim, Test, Arge, Montaj gibi alanların tüm ihtiyaçları anahtar teslim karşılanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın

Ülkemizde yerleşik Elektronik Sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda 600.000’in üzerinde elektronik komponentin temin ve tedarikini sağlamaktayız. Yarı iletkenlerden pasif komponentlere, RF Mikrodalga ürünlerden çeşitli konnektörlere kadar geniş bir portföyle çözümler üretilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Üretim, Montaj, Bakım-Onarım, Test, Ar-Ge, Kalibrasyon birimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilebilen çalışma masaları üretimimiz ile pek çok farklı endüstride firma ve kurumların ihtiyaçları profesyonel çözümlerle karşılanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın

Üretimlerini Ankara'da bulunan fabrikamızda yerli üretim olarak gerçekleştirdiğimiz teknik eğitim setleri portföyümüz ile, elektrik, elektronik, mekatronik alanlarında teknik liselerin, üniversitelerin, meslek yüksek okullarının ya da endüstri/kamu kurumlarının akademi laboratuvar eğitim setlerini üretmekteyiz.

Detaylı bilgi için tıklayın
0