Hızla ilerleyen teknoloji, günümüzde mühendislerin ve teknisyenlerin, daha sade, adapte olabilen ve güvenilir test cihazlarına ihtiyaçları daha da arttırmıştır. Bu noktadan yola çıkan ve dünyanın ilk 8 kanallı Osiloskop’unu üretmiş olan Yokogawa, Test & Ölçüm Cihazları ekipmanlarının yeni yıldızı ve son eklentisi DLM5000 Mixed Signal Osiloskop ürününü büyük bir gururla piyasaya sunmuştur.

500 MHz'e kadar band genişliği, kusursuz dokunmatik ekranı, 8 kanalı, 2.5 GS/s örnekleme hızı, 32- bit logic input ve 60 GB SSD hafızası ile testlerinize yeni bir boyut kazandırmaktadır. Özellikle elektrik araçlar, motor kontrolü ve enerji verimli elektronik tasarımlar konusunda çalışanların yeni vazgeçilmezi haline gelmiştir.

DLMsync özelliğini sayesinde 8 kanalın yetersiz kaldığı durumlarda, DLM5000 Mixed Signal Osiloskop iki ünite senkronizasyonu ile aynı anda kullanımına olanak vererek, tüm zorlukların üstesinden gelebilmektedir. Bu özellikle toplamda 16 analog kanal ve 64 bit logic input seçeneklerine imkan sağlamaktadır.

100 yılı aşkın test ve ölçüm cihazları deneyimiyle Yokogawa;

  • Düşük gürültü (0,2 mVrms),
  • Geniş voltaj aralığı (5 mV – 400 V peak),
  • Çeşitli gerçek zamanlı filtreler (Delay, Moving Average, IIR Lowpass, IRR Highpass),
  • Geçmiş 100,000 adet kaydedilmiş ölçüme ulaşma ihtimali gibi birbirinden önemli pek çok özellik sunmaktadır.

Ürünle ilgili detaylı bilgilere videomuzdan veya ürün detaylarımızdan ulaşabilirsiniz.

0