Bilgiyi ve kaynağı yerinde ilgilileriyle buluşturmayı hedefleyen, ve IPC DAY 2022 çatısı altında bu sene 2. düzenlenecek olan 'Lehimleme Teknolojileri Konferansı' etkinliğimize davetlisiniz. 

25 Ekim 2022 Salı günü Ankara Crowne Plaza'da düzenlenecek olan konferansımızın ana teması "akıllı lehimleme ve izlenebilir elektronik üretim teknolojileri" olacaktır. Konferans kapsamında, üretim süreçlerinize yönelik yönetim ve mühendislik alanında yenilikleri takip edebilmeniz, üretim alanlarınızı ve üretim süreçlerinizi daha verimli izlenebilir seviyeye taşıyabilmeniz için gerekli bilgilendirilmelerin aktarılması amaçlanmaktadır.

Lehimleme 4.0'a hazır mısınız?
25 Ekim 2022 Salı günü sabah 08:30'da salonda kayıt işlemleri ile başlayacak ve gün boyu sürecek olan etkinliğimize katılımlar ücretsiz olup, organizasyon düzeni için etkinlik öncesi web sitemiz üzerinden online kayıt zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıtlar kontenjanlarla sınırlıdır. Kaydınızı hemen yaptırarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Etkinlik, kurum ve firma personellerine yönelik olup profesyonellere açık bir teknoloji konferansıdır.

ONLINE KAYIT FORMU 

Gün boyu sürecek olan etkinlik kapsamında alan uzmanları ile bir araya gelerek kendileri ile görüşme fırsatını yakalayabilmenin yanı sıra, mühendislik ve arge temsilcilerinin katılımları ile ürünlerle canlı uygulama gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. 

Etkinlik kapsamında İngilizce-Türkçe gerçek zamanlı çeviri hizmeti verilecektir.
Ücretsiz olarak sunulacak olan kahve molası, öğlen yemeği ve koktely düzenlenecektir. 

Şehir dışından katılmak isteyen misafirlerimize Crowne Plaza tarafından özel konaklama fiyat ücreti uygulanacaktır. 

Göstermiş olduğunuz ilgileriniz ve hassasiyet için şimdiden teşekkür eder, 25 Ekim 2022 Salı günü 2. Lehimleme Konferansı'nda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. 

Yıldırım Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş

 

 

 

 

0