YE Wrkbench

Kurum ya da firma tesislerindeki; Üretim, Test, Montaj, ArGe, Bakım-Onarım, Kalibrasyon gibi bölümlerinde ya da çeşitli laboratuvarlarda kullanılan çalışma masalarının ve alanların, bu alanlarda çalışan personellerin sürdürdükleri işlerin veriminde ve konforunda ne kadar büyük bir rol oynadığı uzun yıllardır yakından gözlemlenmiştir. Pazardaki ihtiyaçların tespiti akabinde, isterlerin karşılanmasında standart bir mobilya uyarlaması ya da hantal bir mekanik tezgah çözümlerinden farklılaşılarak; elektronik, elektrik ve mekatronik üretim kabiliyetinin başarılı bir çıktısı olarak, elektronik sektöründeki tüm bölümlerin olası ihtiyaçlarına yönelik dünya standartlarından profesyonel çözümler üretmektedir.

Üretimini sağladığı çalışma masalarını ihtiyaçlar ve pazar beklentileri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmektedir. Kolaylıkla kişiselleştirilecek şekilde standart hale getirilmiş çözümlerle tüm sektörün ihtiyaçlarını adetsel ürünlerle karşılamanın yanı sıra, kurulumu söz konusu olan fabrikalara, tesislere, bölümlere ya da laboratuvarlara yapım aşamasında temelden projelendirerek anahtar teslim çözümler de sunmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında onlarca farklı fabrikanın, tesisin, laboratuvarın ya da bölümün anahtar teslim kurulumları Yıldırım Elektronik tarafından sağlanmıştır. 

Gereksinimleri, projelendirilerek hayata geçirirken yalnızca güncel ihtiyaçları değil, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları, genişleme planlarını da göz önünde bulundurmaktadır. Sunulan çeşitli opsiyonlar ile yatırım aşamasında farklı ihtiyaçlara cevap verilebilmekte ve daha sonra temin edilebilecek aksesuarlar ile müşterilerin kendi alt yapılarını da kolaylıkla geliştirebilmesi hedeflenmektedir. Monte-demonte, paketleme özellikleri ile sevkiyat avantajları sağlanmakta, kolayca monte edilebilir ve sökülebilir yapılarıyla esneklik sunulmaktadır. 

Özel tasarım alüminyum kalıp enerji üniteleri aracılığı ile şık ve sağlam bir teknik alt yapı sunmanın yanı sıra, ünite ön kısmındaki kompakt malzeme; girişler, çıkışlar, şemalar, diyagramlar, firma/kurum logoları gibi detaylarla özel olarak işlenerek görsel bir bütünlük sağlamaktadır. 

Öte yandan ürünlerde kullanılan alüminyum profil şase sayesinde müşterilere sayısız avantajlar sunmaktadır. Paslanmazlık, tüm şasede iletkenlik, hafiflik, ergonomik görünüm, renk boya atma sıkıntısı olmadan çok uzun yıllar aynı görünümüm korunması, her bir parçanın rahatlıkla değiştirilebilir ve sonraki ihtiyaçlar doğrultusunda modifiye edilebilir yapı, kabloların kanallar içerisinde fitiller aracılığı ile gizleme, hayal edilebilecek çeşitli işlevsellikteki tasarımları hayata geçirebilme gibi pek detay yatırımcılar adına avantajlı hale getirilmektedir. 

YE Wrkbench çözümleri ile müşterilerinin, bahse konu alanlardaki; masa, dolap, taşıma arabası ihtiyaçlarını profesyonel çözümlerle karşılamaktadır. YE Wrkbench; 1986 yılından beri elektronik sektörüne çok farklı alanlarda hizmet veren Yıldırım Elektronik’in kendi bünyesinde ürettiği, çalışma alanlarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kişiselleştirmeye uygun çalışma masaları markasıdır.

Kalite odaklı her daim öncelikli değerlendirilen müşteri geri bildirimleri ve çok uzun yıllardır hizmet verilen alanlarındaki son kullanıcılarla birebir fikir alışverişleri doğrultusunda, ilgili alanlardaki ihtiyaçlar geniş kapsamda düşünülmüştür.
Kolaylıkla seçim yapılabilecek standart çözümler; 14 temel masa tipi; 13 farklı teknik özellikte enerji ünitesi tasarımı,16 farklı opsiyon ve 26 farklı aksesuar seçeneğiyle tasarlanıp yerli olarak üretilmektedir.

Dört kısa adımda kolaylıkla kendi masanızı yaratmak için;

  1. Masa iskeletinizi seçin
  2. İhtiyaçlarınıza uygun enerji ünitenizi seçin
  3. Sipariş aşamasında belirlenmesi gereken opsiyonlarınızı seçin
  4. Aksesuarlarınızı seçin ya da kolay kullanıcı montajı sayesinde masanızı aldıktan sonra dilediğiniz zaman geliştirin.

İster yeni alan kurulumlarınız, isterse de mevcut alanların yenilerek modernize edilmesi olsun; tüm ihtiyaçlarınıza göre özel olarak ve esneklikle tasarlanmış, veriminizi ve konforunuzu arttıracak YE Wrkbench Çalışma Masaları için onlarca farklı alan kurulum tecrübesine sahip uzman ekibimizle sizlere destek olmaya hazırız.

YE Wrkbench

  • Laboratuvar Çalışma Masaları
  • Taşıma Arabaları
  • Dolaplar
  • ESD Sandalye ve Tabureler
  • ESD Zemin Kaplama


http://www.yildirimelektronik.com

Products


0