YILDIRIM ELEKTRONİK

Elektronik, elektrik, mekatronik, elektromekanik tabanlı üretim, montaj kabiliyeti bulunan üretim tesislerinde; teknik eğitim setleri ve çalışma masaları üretimi gerçekleştirmektedir. 

Teknik eğitim derslerinin uygulamalı deney platformlarına aktarılması düşüncesi ile 1993 yılından bu yana teknik eğitim müfredatına ve uluslararası standartlara uygun teknik eğitim setleri üretmektedir.

Alanında uzman profesyonel kadrosu tarafından tasarlanan ve üretilen teknik eğitim setleri ile Türkiye’de hizmet gösteren tüm Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Okullar ve Sanayi Kuruluşlarının Eğitim Akademilerine hizmet vermekte olup, ihtiyaçlara hızlı cevap veren dinamik yapısı sayesinde Yurtiçi ve Yurtdışında sektöre yön veren firma konumundadır.

Yurtdışında farklı ülkelerde kendi ürettiği ürünlerin dağıtımını sağlayan 8 bayisi bulunmaktadır. Şu ana kadar 22 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmiş, ülke sınırları içerisinde olduğu gibi yurtdışında da büyük projelere imza atmaktadır.

Teknik eğitim setlerinin yanı sıra, kurum ya da firma tesislerindeki; üretim, test, montaj, ArGe, bakım-onarım, kalibrasyon gibi bölümlerinde ya da çeşitli laboratuvarlarında kullanılan çalışma masalarının üretimini de sağlamaktadır. 

Üretimi sağlanan çalışma masaları ihtiyaçlar ve pazar beklentileri doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Kolaylıkla kişiselleştirilecek şekilde standart hale getirilmiş çözümler ile tüm sektörlerin ihtiyaçları adetsel ürünlerle karşılanmanın yanı sıra, kurulumu söz konusu olan fabrikalara, tesislere, bölümlere ya da laboratuvarlara yapım aşamasında temelden projelendirilerek anahtar teslim çözümler de sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında onlarca farklı fabrikanın, tesisin, laboratuvarın ya da bölümün anahtar teslim kurulumları Yıldırım Elektronik tarafından sağlanmıştır. 

www.yildirimelektronik.com

Ürünler


0