Weller - Professional

Apex Tool Group çatısı altında Weller – Erem – Xcelite markaları;
Havyalar, Lehimleme, Lehim Sökme, Onarım İstasyonları, BGA Rework Sistemleri, Sıcak Hava İstasyonları, El Aletleri, Duman Emici & Filtreleme Sistemleri konularında 60 yılı aşkın tecrübesi ile, teknolojiyi en yakından takip eden müşterilerin tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten çok geniş bir ürün yelpazesinde rakipsiz bir ürün gamı oluşturmuştur.

Weller'in geniş kapsamlı ürün gamı, günümüz lehimleme teknolojisi gereksinimleri için yeterli olan güçten çok daha fazlasını sunan Weller Piko-Mikro-Ultra İşlemci Kontrollü lehimleme istasyonlarını ve her amaca uygun, çok kullanışlı aksesuarlarını da içermektedir.

Weller Distributor Search

Weller ürünleri; altı ana başlık altında incelenebilir.

1-) Lehimleme Sistemleri - Havyalar
Weller, patentli sıcaklık teknolojisi ile enerji transferindeki kaybı "0"'a yaklaştırarak, lehimleme işlemlerinizde kart kalınlığı ya da komşu komponentlerin soğutucu etkilerini elimine etmiştir.
Bu sayede lehimleme işlemleri sürekli olarak zaman kaybetmeksizin gerçekleştirilebilmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de havya denildiğinde; uzun,kaliteli ve profesyonel kullanımı, sarf malzeme ömrü, fonksiyonellik ve ısı iletim teknolojisi açısından lehimleme sektöründeki yerini birinci sırada perçinlemiştir.

2-) Lehimleme ve Lehim Sökme Sistemleri - Onarım İstasyonları
Weller, yüksek güçlü lehimleme ve lehim sökme istasyonları ile piyasadaki en yüksek vakum (emici havya) gücüne sahip olan el aparatlarının yer aldığı havyaları portföyünde bulundurmaktadır. 
"Lehimleme de yeni bir çağ" lansmanı ile piyasaya sunduğu Weller WX Havyalarını, vakum (pompa) ve sıcak hava opsiyonlarıyla da geliştirerek, lehimleme sektöründeki en fonksiyonel ürünleri üretmiştir. 

3-) Duman Emici & Filtreleme Sistemleri
Weller, piyasada ki en sessiz ve güçlü vakum motoruna sahip olan Weller Duman Emici Sistemleri ile güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Talep edilebilecek farklı uygulamalara özel olarak geliştirilmiş duman emici aparatları ile pek çok farklı lehimleme uygulamasına özel yüksek kullanım kolaylığı sağlar.

Zehirli ve rahatsız edici gazlardan ve kokulardan korunun!
Weller'in duman emici sistemlerinde kullanılan özel filtreleme seçenekleri ile zehirli gazları HEPA H13 standardında filtreleme imkanı sağlar. Masa üstü laboratuvar uygulamaları için özel gaz filtreleme kabinleri de ürün gamı içerisinde yer almaktadır.

4-) Sıcak Hava İstasyonları - SMD - BGA - QFN Rework İstasyonları
Günümüzde pek çok uygulamada ve onarım işlerinde tercih edilen sıcak hava sistemleri, Weller'in üstün performanslı ve fonksiyonel ürünleri ile profesyonel işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. Sıcak hava debisi, sıcaklık kontrolü ve çeşitli uygulamaları hafızasında tutabilme özelliklerinin yanı sıra, bazı modellerde bilgisayar bağlantısı ile özel profiller oluşturarak üretim standardında bakım onarım gerçekleştirme imkanı sağlar.

5-) El Aletleri
Weller bünyesinde İsviçre üretimi EREM el aletlerini bulundurmaktadır. Yankeski, cımbız, kargaburun gibi elektronik sektörüne yönelik yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Yüzlerce farklı uygulamaya yönelik ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

6-) Lehimleme Sarf Malzemeleri ve Aksesuarlar
Alt ısıtıcılar, termocupl, lehim telleri, lehim alma telleri, lehim standları, potalar, uç aktivatörü gibi yüzlerce farklı çeşitte tamamlayıcı ürünü, "owning the bench" sloganı ile müşterilerin ihtiyaçlarına Weller kalitesi ile sunmaktadır.

Havyalarınıza ve uygulamalarınıza uygun el aparatlarını aşağıdaki tablolardan belirleyebilirsiniz..
Weller WX Tools Seçim Tablosu    -    Weller WT Tools Seçim Talbosu

www.weller-tools.com/professional/EUR/en/Home

Ürünler


0