EXTECH - Elektriksel ve Çevresel Ölçü Aletleri

• 1970 yılında kurulmuştur
• Kasım 2007'de FLIR Systems tarafından satın alınmıştır.
• Merkezi Nashua, New Hampshire, ABD'de bulunmaktadır.
• Global olarak yüksek adetlerle pazarda yer alan Extech ürün bileşenleri aşağıdaki gibi sıralanabilecektir;
   - 15 test ve ölçüm aleti kategorisi
   - Termal görüntüleme kameraları
   - Taşınabilir yazıcılar
• Dünya çapında 100'den fazla personel istihdam etmektedir.
• Uluslararası tasarım, üretim ve depolama tesisleri Tayvan ve Hong Kong’ta bulunmaktadır. 
• TÜV sertifikalı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesine sahip bulunmaktadır.
• Extech Advantage ™ ile tanınmaktadır: İnovasyon, Seçenek ve Destek


1970 yılında kurulan Extech Instruments, Boston'un hemen kuzey batısındaki New Hampshire ABD'nin Nashua şehrinde bulunmaktadır. Test ve Ölçüm aletlerinin çeşitliliği ve güçlü dağıtım ağının genişliği ile tanınan Extech, Kasım 2007'de FLIR Systems tarafından satın alınmıştır. Extech Instruments'ın yüksek değerli, el tipi test ve ölçü aletleri ve FLIR markalı kızılötesi termal görüntüleme cihazlarının yetenekleri ile harmanlanmıştır. Bu birleşme ile EXTECH, en büyük test ekipmanı ve taşınabilir yazıcı üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

Extech Instruments markası birçok sektörde tercih edilen ve yüzlerce çeşit fonksiyonda ürün temin edilen güçlü bir marka olarak kabul edilmektedir. TÜV tarafından onaylanan ISO 9001:2015, Extech'in önemli bir itibarıdır. Ürün portföyü; özellikleri, fonksiyonları ve güvenilirliği ile benzersiz ve patentli tasarımlarıyla uygun bir fiyatta rekabetçilik sunan yenilikçi ürünler üzerine inşa edilmiştir. 
Işık, ses, sıcaklık, nem, hava akımı, RPM ve su kalitesinin ölçümü gibi çevresel ölçüm cihazları; multimetreler, pens ampermetreler, elektrik test cihazları gibi teknik olarak gelişmiş, taşınabilir elektriksel ölçüm cihazları sunmaktadır. 

EXTECH, dünya çapında elektrik, HVACR, inşaat, imalat, tesis / MRO, proses ve otomasyon, çevre, elektronik / test ve saha servis / bakım sektörlerinde güçlü bir konuma sahiptir.

www.extech.com

Ürünler


0