Rohde&Schwarz Channel Partner

Karmaşık test ve ölçüm zorluklarını çözmek için güvenilir bir ortaktan yenilikçi çözümler gerekmektedir!

İşte bu yüzden dünyanın dört bir yanındaki mühendisler, bilim adamları, hassas ve güvenilir ölçümler yapmak için Rohde & Schwarz'a güvenmektedir. İster masa üstü, ister taşınabilir, isterse de belirli bir uygulama için anahtar teslim bir çözüme ihtiyaç duyulsun, sektör lideri test & ölçüm ekipmanları ile kalite ve hassasiyetten asla ödün vermeyen çözümler üretmektedir.

Alman meşeli olan Rohde & Schwarz, Channel Partner Ortakları aracılığı ile; Osiloskoplar, Güç Kaynakları, Fonksiyon Jeneretörleri, Sinyal Üreteçleri, Spektrum Analizörler, Network Analizörler, Power Metreler, EMC Test Cihazları gibi ürün gamlarını pazara sunmaktadır.

Rohde & Schwarz ürünleri ile Ar&Ge, Üretim, Test, Kalibrasyon, Bakım ve Onarım çalışmalarınızda hatasız işlemlerin ve analizlerin yapılarak profesyonel çözümler üretilmesi sağlanabilmektedir.

Rohde & Schwarz, Avrupadaki en büyük Elektronik Test ve Ölçüm Cihazları üreticisi olarak, 85 yıldır yürütmüş olduğu liderliğini yenilenen ve gelişen ürün grupları ile uzun yıllar daha sürdürmeyi hedeflemektedir.

www.rohde-schwarz.com

Ürünler


0