İsviçre'de üretilen Yüksek Hassasiyetli El Aletleri

Weller EREM hassas el aletlerinin kalitesi ve performansı, 40 yılı aşkın geliştirme ve bilgi birikiminin ürünüdür. İsviçre'de üretilen EREM el aletleri, müşteri taleplerini ve modern üretim tekniklerinin gereksinimlerini karşılamak için sürekli olarak geliştirilmektedir.

Çok hızlı değişen pazar gelişmeleri ve gereksinimleri, EREM’i elektronik, havacılık / uzay, biyoloji, tıbbi aksesuarlar, saat endüstrisi ve telekomünikasyon alanlarında ileriye dönük araçlar tasarlamaya ve üretmeye teşvik etmiştir. Söz konusu sektörler için yüksek kalitede çözümler üreten EREM alanında lider konumda bir firma olarak, müşterileri tarafından ilk sırada tercih edilmektedir.

EREM el aletleri, İsviçre hassas üretiminin hak ettiği yüksek itibara sahiptir ve uzmanlığını, kullanım kolaylığı ve operatör konforu ile birleştirerek kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar. Küresel üretim süreçlerinde ideal bir ortak olarak endüstrinin aranan markasıdır.

EREM yüksek kalitede elektronikçi el aletleri olarak Weller markası çatısı altında yer almaktadır. Yankeski, cımbız, kargaburun gibi ürünlerle çok kapsamlı uygulamalara yönelik yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Yüzlerce farklı uygulamaya yönelik ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

www.weller-tools.com/professional/EUR/en/Home/Erem

Ürünler


0