Optilia Instruments, görsel denetim araçları arasında kalitesiyle öne çıkmaktadır. Kendi Ar-Ge ve şirket içi üretimiyle, teknolojik gelişmeyi sürekli olarak ileriye taşıyan yeni ürünler geliştirmektedir. Başkalarının sorunları gördüğü yerlerde, Optilia fırsatları görür.

2002 yılında kuruluşundan bu yana Optilia, İsveç'in Stockholm kentinde bulunmaktadır ve sonraki yıllarda istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir. Bugün, müşterileri ve bayileri ile yakın diyalog içinde gelişen uyumlu bir ekiple ürün geliştirme, üretim, satış ve teknik destek departmanları olan bir kuruluştur.

En gelişmiş ürünler

Optilia teknik çözümler söz konusu olduğunda daima ön plana çıkar. Video mikroskopları ve inceleme sistemleri, muayene süresi, maliyeti ve güvenilirliği ile ilgili müşterilere maksimum fayda sağlamak için en son teknolojileri içerir. Optilia'dan bir çözüm satın aldığınızda, performans ve kalitenin öne çıktığı İsveç yapımı bir ürünün güvencesini alırsınız.

Hizmet Odaklı İşbirliği

Optilia sadece yüksek teknolojili ürünlerle değil, aynı zamanda müşterilere hızlı ve kaliteli destek sağlayan hizmet seviyesiyle de karakterize edilir. Ürün seçim aşamasında, numunelerinizi ücretsiz test eder ve müşterilerin satın alınan Optilia sisteminden en iyi sonuçları almasını sağlamak için optimizasyona yardımcı olunur. Optilia ve yetkili distribütörleri ile çalışarak, aletlerin kullanımı konusunda kurulum ve eğitim konusunda yardım alabilirsiniz. Optilia ürünlerinde satış sonrası destek; bir yıl ürün garantisi ve e-posta ve telefon yoluyla ücretsiz destek içerir

Müşteri ihtiyaçlarına göre yapılandırılmış modüler ürünler

Ürün yelpazesindeki ürünler modülerdir ve özel muayene gereksinimlerinize uyarlanabilir ve yapılandırılabilir. HD kameraları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kullanılabilir ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayan birçok stand çözümüne ve çoklu aydınlatma seçeneklerine sahiptir. Son teknoloji ürünü BGA Inspection sistemleri, dar aralıklı BGA bileşenlerinin altında yüksek çözünürlüklü resimler üretmek için en küçük optik problara ve 5.0 mega piksel dijital görüntü kameralarına sahiptir. OptiPix yazılımları çeşitli işlev ve fiyat seviyeleri sunar. Bilgisayarlı veya bilgisayarsız dijital görüntü depolama için alternatifler vardır. Ürün yelpazesi sürekli gelişmekte ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürünler geliştirilmektedir.

Optilia vizyonunuzu güçlendirmeye kararlıdır!

Ürünler

Elektronik Kartların Muayenesi, Balon Kateterlerin veya Çıplak Metal Stentlerin kalite kontrolü ortak bir noktaya sahiptir: küçük detayların açıkça görünür hale getirilmesi ihtiyacı. Optilia, yüksek çözünürlüklü Optik Muayene, Dijital Görüntü Kaydı, Temassız Boyutlu Ölçümler ve Raporlama için akıllı kullanıcı dostu yazılımla birlikte en son teknoloji video görüntüleme teknolojisini sunar.

Optilia görüntüleme sistemleri aşağıda sıralanan yönleriyle öne çıkar:

  • Akıllı, kullanıcı dostu yazılımla son teknoloji video görüntüleme teknolojisi.
  • Sağlam ve güvenilir tasarım.
  • Ergonomik ve kullanımı kolaydır.
  • Mükemmel görüntü kalitesi.
  • Çok çeşitli ekstra lensler, aydınlatmalar, standlar ve diğer aksesuarlar.
  • Yatırım ve işletme maliyetlerini düşürür.

optilia.eu

Ürünler


0