E&C Anechoic Chambers

En ileri malzeme ve mühendislik çözümlerinin üretimi, özel parçaların tasarımı ve üretimi ile dünya genelinde tüm kullanıcıların ilk tercihidir. E&C Anechoic Chambers, EMC, Mikrodalga soğurucu malzemeler ve Yankısız Odaların geliştirilmesi ve üretiminde dünya lideridir. 

 

E&C Anechoic Chambers ayrıca alanında dünyada ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesine sahip ilk firma olup, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesine sahiptir.

 

Askeri, devlet destekli mikrodalga malzeme araştırma ve geliştirme programları kapsamında Cherry L. Emerson ve William R. Cuming tarafından 1948 yılında kurulmuştur.

2010 yılında Albatros Projects grubuna “Anechoic Chambers” iş dalıyla katılmış, özellikle bu katılımla birlikte Albatross Projects proje yönetimi yeteneklerinden yararlanmaktadır. Test alanları pazarı için “en ileri” emicileri müşterileri ile buluşturmaya devam etmekte, odak noktasını, dünya çapında EMC- ve Anten-Test Sistemleri pazarında sınırlandırarak, yüksek kalitede, hassasiyette, duyarlı ve güvenilirlikte ürünler üretmektedir. 


http://www.ecanechoicchambers.com/index.html

Ürünler


0