DARE!!

EMC Test Uygulamaları, Elektrik Alan Probları, Elektrik Alan Jeneratörleri ve Güç Metreler - Ölçerler yaratmaya ve EMC konusunda gelişmiş test çözümlerine odaklanan uluslararası bir firmadır.

EMC testleri konusunda kendi özgün ve yenilikçi ürünlerini oluşturmanın yanında, EMC ile ilgili özel projeleri de yürütmektedir. Örneğin, entegre EMC test sistemleri, askeri EMC uygulamaları ve gerekli olacak anahtar teslim EMC test ekipmanlarını projelendirerek çok daha fazlasını sunmaktadır.

Bir EMC test laboratuvarında en önemli özelliklerden biri kullanılan EMC Test Yazılımıdır. Alt yapıların kurulmadan önce, ana omurgasını oluşturacak olan EMC Test Yazılımı çok dikkatli irdelenerek seçilmelidir. 

DARE!! RadiMation® EMC Test Yazılımı alanında benzersiz olarak kullanıcılara sınırsız bir deneyim sağlamakta ve dünyanın hangi marka olursa olsun bu alanda kullanılan ekipmanları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. DARE!! standart bir hizmet olarak bu cihazların büyük bir çoğunluğunun driverlarını RadiMation® kütüphanesinde sunmakta, yeni çıkan, özel tasarlanan ya da üretimden kaldırılmış çok eski ürünler için de özel olarak driver geliştirebilmektedir.
Bu sayede tüm ekipmanların ortak kontrolü için tek bir markaya bağımlı kalınmamasının yanında, çok uzun uğraşlar sonucu özel bir program geliştirmeye de gerek bırakmamaktadır. Tüm testler RadiMation® yazılımı üzerinden kontrol edilebilmekte, çalıştırılabilmekte, yönetilebilmekte ve raporlanabilmektedir. 

Yazılımı öne çıkaran diğer özellikler ise kolay kurulabilir, programlanabilir, istenilen değerin rahatlıkla değiştirilebilir olmasıdır. Test değerlerinizi, ölçümlerinizi, uygulama alanlarını yönetirken ya da yenilikleri denerken hiç çekinmeden müdahale etmenize esneklik sağlamaktadır. 

Ayrıca, her bir kırılım/test adımı için ayrı ayrı bir lisanslama teminine gerek duymaksızın, sadece ölçüm yapılmak istenen ana kategoriye ya da komple çözüm paketi olarak tüm testlerin lisansının alınması yeterli olmaktadır.  

DARE'nin misyonu müşterilerinin EMI / EMC / ESD, otomotiv, askeri, radyo, telekom, ürün güvenliği, elektronik ve bilgisayar hizmetleri ile ilgili yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sunarak müşterilerimizin daha yüksek bir performans seviyesine ulaşmasını sağlamaktır.

 

DARE!! ürünleri ana kategori olarak aşağıdaki gibi sıralanmaktadır;

  • RadiCentre® - The Heart of every EMC System!
  • RadiMation® - The Brains (software) to record and safe your Measurements
  • RadiField® - The Electric Field Generator with an power equivilency up to 200 Volts!
  • RadiPower® - The extremely fast en accurate Power Meter.
  • RadiSense® - The world's most accurate E-Field Probe! (RS10)
  • RadiGen® - The signal generator without disturbance or glitches!
  • RadiLink® - The Optical link to prevent errors
  • RadiSwitch® - All the Different switchcards usable in combination with the RadiCentre®
  • RadiCoupler® - The Magnetic CDN for easy application and movement.

 

https://www.dare.eu/

Ürünler


0