WELLER

Apex Tool Group çatısı altında Weller – Erem – Xcelite markaları;
Lehimleme, Lehim Sökme, BGA Rework Sistemleri, Sıcak Hava İstasyonları, El Aletleri, Elektronik Tornavidalar, Duman Emici Sistemler konularında 50 yılı aşkın tecrübesi ile, teknolojiyi en yakından takip eden çok geniş bir ürün yelpazesinde rakipsiz bir ürün gamı oluşturmuştur.

Weller'in geniş kapsamlı ürün gamı, günümüz kurşunsuz lehim teknolojisi gereksinimleri için yeterli olan güçten çok daha fazlasını sunan Weller Mikro İşlemci Kontrollü lehimleme istasyonlarını ve her amaca uygun, çok kullanışlı aksesuarlarını da içermektedir.

Weller ürünleri; altı ana başlık altında incelenebilir.

1-) Lehimleme Sistemleri
Weller, patentli sıcaklık teknolojisi ile enerji transferindeki kaybı "0"'a yaklaştırarak, lehimleme işlemlerinizde kart kalınlığı ya da komşu komponentlerin soğutucu etkilerini elimine etmiştir.
Bu sayede lehimleme işlemleri sürekli olarak zaman kaybetmeksizin gerçekleştirilebilmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de havya denildiğinde; uzun,kaliteli ve profesyonel kullanımı, sarf malzeme ömrü, fonksiyonellik ve ısı iletim teknolojisi açısından lehimleme sektöründeki yerini birinci sırada perçinlemiştir.

2-) Lehimleme ve Lehim Sökme Sistemleri
Weller, yüksek güçlü lehimleme ve lehim sökme istasyonları ile piyasadaki en yüksek vakum (emici havya) gücüne sahip olan el aparatlarının yer aldığı havyaları portföyünde bulundurmaktadır. 
"Lehimleme de yeni bir çağ" lansmanı ile 3 sene önce piyasaya sunduğu Weller WX Havyalarını, vakum (pompa) ve sıcak hava opsiyonlarıyla da geliştirerek, lehimleme sektöründeki en fonksiyonel ürünleri üretmiştir. 

3-) Duman Emici Sistemler
Weller, piyasada ki en sessiz ve güçlü vakum motoruna sahip olan duman Weller Duman Emici Sistemleri ile güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Talep edilebilecek farklı uygulamalara özel olarak geliştirilmiş duman emici aparatları ile Elektronik Laboratuvarlarınızda yüksek kullanım kolaylığı sağlar.

4-) Sıcak Hava İstasyonları - SMD - BGA - QFN Rework İstasyonları

5-) El Aletleri

6-) Elektronik Tornavidalar


Havyalarınıza ve uygulamalarınıza uygun el aparatlarını aşağıdaki tablolardan belirleyebilirsiniz..
Weller WX Tools Seçim Tablosu    -    Weller WT Tools Seçim Talbosu

www.weller.de

Save ×
Save ×

Öneri & Şikayet Formu

Sayın Müşterimiz,

Önerileriniz bizler için oldukça değerlidir.
Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki tüm önerilerinizi bu formdan bizlere iletebilirsiniz. Aynı form üzerinden herhangi bir şikayetleriniz var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Talepleriniz, firmamız gizlilik politikası kapsamında Yıldırım Elektronik Kalite Departmanı tarafından incelenecektir.
İnceleme akabinde tarafınız ise en kısa sürede geri bilgilendirilecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgileriniz için teşekkür ederiz.
Yıldırım Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.(*)
(*)
(*)

(*)
×

×