Yıldırım Elektronik üretim tesisinin, elektronik, elektrik, mekatronik, elektromekanik tabanlı üretim, montaj kabiliyeti bulundurmaktadır. 

Teknik eğitim derslerinin uygulamalı deney platformlarına aktarılması düşüncesi ile 1993 yılından bu yana teknik eğitim müfredatına ve uluslararası standartlara uygun teknik eğitim setleri üretmektedir.

Alanında uzman profesyonel kadrosu tarafından tasarlanan ve üretilen teknik eğitim setleri ile Türkiye’de hizmet gösteren tüm Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Okullar ve Sanayi Kuruluşlarının Eğitim Akademilerine hizmet vermekte olup, ihtiyaçlara hızlı cevap veren dinamik yapısı sayesinde Yurtiçi ve Yurtdışında sektöre yön veren firma konumundadır.

Yurtdışında farklı ülkelerde kendi ürettiği ürünlerin dağıtımını sağlayan 8 bayisi bulunmaktadır. Şu ana kadar 22 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmiş, ülke sınırları içerisinde olduğu gibi yurtdışında da büyük projelere imza atmaktadır.

Teknik eğitim setlerinin yanı sıra, kurum ya da firma tesislerindeki; üretim, test, montaj, ArGe, bakım-onarım, kalibrasyon gibi bölümlerinde ya da çeşitli laboratuvarlarında kullanılan çalışma masalarının üretimini de sağlamaktadır. 

Üretimi sağlanan çalışma masaları ihtiyaçlar ve pazar beklentileri doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Kolaylıkla kişiselleştirilecek şekilde standart hale getirilmiş çözümler ile tüm sektörlerin ihtiyaçları adetsel ürünlerle karşılanmanın yanı sıra, kurulumu söz konusu olan fabrikalara, tesislere, bölümlere ya da laboratuvarlara yapım aşamasında temelden projelendirilerek anahtar teslim çözümler de sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında onlarca farklı fabrikanın, tesisin, laboratuvarın ya da bölümün anahtar teslim kurulumları Yıldırım Elektronik tarafından sağlanmıştır. 

Ayrıca, ülkemiz için stratejik öneme sahip Savunma Sanayii alanında donanım, test sistemi ve çeşitli LRU ürünlerinin üretimi, montajı konusunda imkan ve kabiliyeti bulunmaktadır. Savunma sanayii sektörünün onaylı tedarikçi ve yan sanayii firmasıdır. 

Ülke ekonomisine katma değer sağlamak maksadıyla, millileştirme/yerlileştirme faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyulan ürünlerin yerli imkanlarla üretilebilmesi hususunda aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Üretimlerini Ankara'da bulunan fabrikamızda yerli üretim olarak gerçekleştirdiğimiz teknik eğitim setleri portföyümüz ile, elektrik, elektronik, mekatronik alanlarında teknik liselerin, üniversitelerin, meslek yüksek okullarının ya da endüstri/kamu kurumlarının akademi laboratuvar eğitim setlerini üretmekteyiz.

Detaylı bilgi için tıklayın

Üretim, Montaj, Bakım-Onarım, Test, Ar-Ge, Kalibrasyon birimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilebilen çalışma masaları üretimimiz ile pek çok farklı endüstride firma ve kurumların ihtiyaçları profesyonel çözümlerle karşılanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın

Eğitim, savunma sanayii ya da çeşitli sektörlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlanarak geliştirilen ürünlerin üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Yurt dışından ithal edilen ürünlerin milli imkanlarla üretilmesi adına yerlileştirme çalışmaları da yürütmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın
0